Použité materiály

Název materiálu: SOFT SHELL

Složení:                100% PES + TPÚ

Gramáž:               310 – 330 g/m2

Srážlivost:            0%

Voděodolnost:      10 000 mm

Prodyšnost:          3 000g/m2/24h

 

O materiálu:

Jedná se o třívrstvý materiál – laminát. Vlastností tohoto materiálu je jeho vodoodpudivost, materiál je termoaktivní, zabraňuje prostupu větru i zimy, ale zároveň je prodyšný. Materiál udržuje lépe teplo než klasický fleece a rychle odvádí tělesnou vlhkost.

Vrchní vrstva je vyráběna z polyesterového vodoodpudivého úpletu.

Druhá vrstva je paropropustná polyuretanová membrána s voděodolností 10 000mm vodního sloupce a prodyšností 3 000g/m2/24h.

Spodní vrstva je mikrofleese.

Dodavatelem materiálu je rodinná česká firma s dlouholetou tradicí na trhu. Od dodavatele máme Prohlášení o shodě s podmínkami definovanými v Zákoně č. 258/2000 Sb a ve Vyhlášce Ministerstva zdravotnictví č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do třech let.

Údržba:

Praní: do 40 °C

Žehlení: ne

Sušička: ne

Chemické čištění: ne

Bělení: ne

Aviváž: ne

  

Název materiálu: Bavlněný náplet s lycrou

Složení:                96% bavlna, 4% elastan

Gramáž:               230g/m2

Náplet s lycrou vyniká svou dlouhodobou trvanlivostí a krásnými barvami. Je velmi jemný a zároveň si právě díky příměsi lycry velmi dobře uchovává svůj tvar a vysokou elastičnost. Je vhodný jak na lemování triček, mikin a nohavic, tak i kalhot v pase.

Dodavatelem materiálu je česká firma, která poskytuje Prohlášení o shodě s podmínkami definovanými v Zákoně č. 258/2000 Sb a ve Vyhlášce Ministerstva zdravotnictví č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do třech let.

 

Údržba:

Praní: do 40 °C

Žehlení: ano

Sušička: ano

Chemické čištění: ne

Bělení: ne

Aviváž: ano

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info