Nosící kabát softshellový tyrkysový

Nosící kabát softshellový tyrkysový

K DISPOZICI VELIKOST XXL. Uveďte prosím do poznámky. Softshellový nosící kabát je vhodný pro nošení dětí a miminek na břiše i na zádech, ale krásně vypadá i při nošení bez dítěte. Nemusíte tak vlastnit a vozit další kabát jen pro sebe. Oceníte ho jak ve městě, tak v přírodě.

1200 Kč s DPH

3300 Kč s DPH Sleva 2100 Kč

Výrobce: Almya

Softshell jako materiál je v poslední době velmi oblíbený a je pro to důvod. Je vhodný pro celoroční nošení. Nepromokne, neprofoukne, ale je zároveň dostatečně prodyšný. V kombinaci s teplejší mikinou je dostatečný i pro zimní měsíce v našich krajích.

Součástí kabátu je:

  • 1 základní nastavitelná vsadka pro dítě včetně základní malé kapucky/límce, která dobře poslouží pro spící dítě nebo jako základní ochrana proti větru/slunci. Pomocí stuhy je možné hlavičku pomoci zajistit protažením stuhy s druky přes oko všité vepředu ve stojáčku.
  • 1 plnohodnotná odepínatelná nastavitelná dětská kapuce zejména pro špatné počasí
  • 1 odepínatelná ochrana dekoltu, díky které vám do bundy nepotáhne, pokud máte vsadku vepnutou vepředu. Dobře poslouží i pokud dítě usne pro položení hlavičky.
  • Díky rukavičce s otvorem na palec vám do rukávu nepotáhne.

Kapsy jsou hluboké a jsou na zip, takže se při kratší procházce obejdete bez batůžku či tašky.

Na kabátu jsou použity vysoce kvalitní voděodolné zipy české výroby.

Ke kabátu je možné dokoupit:

  • těhotenskou vsadku, čímž se rozšiřuje jeho využití už pro období těhotenství.
  • nosící vsadku pro větší dítě a pohodlně tak dítě nosit po celé nosící období (nebo ji použít pro tandemové nošení)
  • po domluvě i základní vsadku pro případné tandemové nošení (například dvojčat)

Kabát sám neslouží na nošení dětí. K tomu potřebujete šátek nebo nosítko.

Nejsme jen prodejci, ale jsme přímo výrobci veškerého nosícího oblečení Almya. Vyvíjíme vlastní originální střihy a snažíme se je neustále zdokonalovat na základě našeho vlastního testování i vašich postřehů a připomínek. Proto jsou bundy Almya unikátní a disponují velkým množstvím doplňků a vychytávek.

Informace o materiálovém složení a údržbě naleznete zde.

Dodavatelem materiálu i galanterie na naše nosící oblečení jsou výhradně české firmy. Od dodavatele máme na materiál Prohlášení o shodě s podmínkami definovanými v Zákoně č. 258/2000 Sb a ve Vyhlášce Ministerstva zdravotnictví č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do třech let.

Zboží vyrábíme v České republice.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info