Nosící bunda lehká větrovka modrá 3v1

Nosící bunda lehká větrovka modrá 3v1

VÝPRODEJ

K DISPOZICI VELIKOST XXL. Uveďte prosím do poznámky. Lehká větrovka je vyrobená z kvalitní moderní šusťákoviny se zátěrem. Dobře ochrání před větrem a mírnějším deštěm. Je určená hlavně pro outdoorové aktivity, ale dobře bude vypadat i ve městě. Je vhodná na nošení dětí vpředu i vzadu pro celé nosící období. Velmi hezky vypadá i při nošení bez dítěte. Jedna dětská kapucka je součástí bundy.

500 Kč s DPH

1500 Kč s DPH Sleva 1000 Kč

Výrobce: Almya

Její střih je jedinečný svým vzhledem i konstrukcí. Největší přednost je v tom, že nemá vsadky.
Díky tomu může být lehčí a skladnější, protože nemá zbytečné zipy.

Ač jde o nosící oblečení, je lehká a skladná. Celou bundu lze složit do obdélníkové kapsy.
Ta je u rozložené bundy dobře využitelná např. na mapu, plenu či náhradní obleční dítěte. Další dvě kapsy jsou dole ve švech.

Dětská kapuce je odepínatelná a lze ji tak připnout vpředu i vzadu. Její velikost je nastavitelná. Pokud dítě usne, lze kapucku zajistit patenty tak, aby z hlavy nepadala.

Do bundy se bez problémů vejdou i děti dvě. Pro rodiče, kteří nosí tandemově, nabízíme možnost doobjednat dětskou kapucku navíc.

Dodavatelem materiálu i galanterie na naše nosící oblečení jsou výhradně české firmy. Od dodavatele máme na materiál Prohlášení o shodě s podmínkami definovanými v Zákoně č. 258/2000 Sb a ve Vyhlášce Ministerstva zdravotnictví č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do třech let.

Zboží vyrábíme v České republice.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info